MINERAAL SOOLAKIVIMASSAAZ

Looduslik Himaalaja kristallsool on ladestund ajal mil looduses puudus saastumine (erinevus meresoolast) ja sisaldab 84 inimese kehale vajalikku keemilist elementi.

Soolast saab abi palaviku, külmetuse ja bronhiidi, ka naha ja liigesehaiguste ning valu, närvilisuse ja unetuse korral.

Pehme, nahka kooriv, mineraliseeriv, rahustav massaaž naturaalsest kangast kubudega, mis niisutatakse õlis (võib ka kasutada lisaks aroomiõlisid).


Soolakristallis on säilitatud ideaalne informatsioon kõige kohta, mis elus eksisteerib.


Eluessens, mis aktiveerub vedelikus.


Inimese soolane rakuvedelik tasakaalustub koosmõjus soola vibratsioonidega.


Sool tasakaalustab meie energeetika raku tasandil ja mineraliseerib naha.


Lisades sheavõi, kakaovõi ja aroomiõlid muutub massaaz veel nauditavamaks nii kehale kui hingele.


Mere mahe rütm loksutab organismi looduse loomulikku korda.


Soola abiga aktiveeritakse meie rakud (3 biljonit) ja varustatakse neid energiaga. Sool on osaline järgnevate ülesannete täitmisel:

Osmoos - vedelike jaotamine rakkude vahel.

Kaalium- ja naatriumkloriid: meie närvide juhtivusvõime,

ajutegevus,

kudede niisutamine ja jääkainetest puhastamine,

vereringe stabiilsus,

seedimine,

reguleerib neerude funktsioone- mürkide kehast eemaldamine,

on vajalikmeie südamele, sest mängib rolli lihaste kokkutõbumisel.


Esmased ülestähendused soolaravi kohta pärinevad Egiptusest, 300 a. e Kr. Sool sisaldab suures koguses päikeseenergiat ja tema tervendavatest omadustest ollakse teadlik juba tuhandeid aastaid.


Planeedil Maa ja samuti inimese kehas leidub nii soolast kui magedat vett. Vesi sisaldab endas kolmelist loomisrütmi. Magevee rütm on kolm, ent meres ja ookeanis oleva soolase vee rütm aga 1-3, sisaldades väge. See rütmiline eripära muudab soolase vee oma olemuselt unikaalseks, sest just mineraalid (soolad) annavad merevee rütmile ühe energiasähvatuse juurde.


Soolast saame nii füüsilist, kui vaimset kosutust ja väge puhtast alglättest, millel on suur uuenduslik jõud. Meie kehas on saatus just sisse kirjutatud soolasesse vette, siit saame oma elutee määratluse ja individuaalsuse.


Himaalaja sool - selles leidub kuni 84 inimkehale vajalikku keemilist elementi. Himaalaja soola teeb eriliseks tema tekkimine. Himaalaja sool on ladestunud rohkem kui 260 miljoni aasta eest. Kliimamuutuse tõttu kuivas ürgmeri ning soolakiht sattus maakoore alla ja on tänapäeval ladestunud 600-800 m sügavusele soolasoontesse. Olles seeläbi kaitstud täieliku tänapäeva keskkonna reostusest.Himaalaja soola kaevandatakse ühes tükis. See on tõeline loodustoode kõrge toitainete sisaldusega. Himaalaja soola peetakse väga puhtaks ning väärtuslikuks, sest ta on :

  • rikas mineraalainete poolest;

  • sisaldab loodulikku joodi;

  • ilma lisaaineteta;

  • töötlemata